محصولات چاپی

در posmiran با توجه به تجربه ای که در امور طراحی و چاپ و همکاری با اکثر برند های ایرانی و خارجی بدست آمده است

ما آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی از آغاز تا انتهای مراحل چاپ می باشیم. ما کنار شما خواهیم بود تا بهترین خدمات را با توجه به بودجه مورد نظر ارائه دهیم.انتخاب مناسب ترین روش چاپ و راه حل های موثر در جهت کاهش هزینه، و بالا رفتن کیفیت به مشتریان گرامی نشان داده می شود و در اجرای آن همگام با مشتریان خواهیم بود . هدف ما ایجاد همکاری بلند مدت با مشتریان ، رضایتمندی از خدمات چاپ، می باشد. نمونه کارهای اجرا شده در این مجموعه سندی بر اثبات کار ما می باشد.

سازه های فروشگاهی

درposmiran هر برندی برای بهتر عرضه شدن محصولات خود نیازمند ظاهری مناسب است.همان قالب یا آنچه که البته در تعریف عالیترِ هنر بدان فرم می گویند. این قاعده شامل کالاهای برای فروش نیز می شود.

سازه های فروشگاهی محصولاتی هستند که برای کالاهای گوناگون،حکم بهترین فرمِ عرضه و نمایش را دارند.به طور مثال استند فروشگاهی در واقع جایگاه قرارگیری یک محصول خاص در فروشگاه است که اختصاصاً تبلیغ آن برند را می کند.
طراحی و ساخت انواع سازه های فروشگاهی با استفاده از مواد گوناگون نظیر فلز، چوب، MDF، پلکسی گلاس، کارتن، کارتن پلاست، مقوا، فایبر گلاس در محل شرکت POSMIRAN انجام می گیرد. ( محدودیت در تنوع این سازه ها وجود ندارد و سفارشات در هر مقیاس پذیرفته می شود)

سازه های نمایشگاهی

در posmiran به ابزار آلات و ادوات ساخت و تزیین غرفه های نمایشگاهی، سازه های نمایشگاهی گفته می شود.

تبلیغات محیطی نمایشگاه، یک رسانه خاص برای جذب مخاطب و بازاریابی است و تبلیغات نمایشگاهی در ایجاد بازار رقابتی برای شرکت ها و زمینه سازی برای جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. باتوجه به محدودیت های مالی، مکانی و زمانی بیلبردهای تبلیغاتی، استفاده از سازه های نمایشگاهی مانند اسپیس فریم یک راه تبلیغاتی اقتصادی و مقرون به صرفه است.
غرفه آرایی با بهره گیری از سازه های پاپ آپ و انواع میز کانتر انجام می پذیرد که این نوع سازه ها قبلا ساخته شده ودر مدت زمان کوتاهی و با تعداد نفرات خیلی اندک قابل نصب واجراست. از مزایای دیگر این سازه ها پرتابل بودن و ماندگاری آن است که سازه را قابل استفاده در سال های بعد می نماید
ما با ارائه خدمات سازه های نمایشگاهی از جمله استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی در سریع ترین زمان در خدمت شما هستیم.

محصولات خاص

در POSMIRAN با پشتکار و زحمات تیم خلاقیت و تولید توانسته ایم محصولات زیر را در قالب محصولات خاص که برخی از انها به صورت انحصاری در سازمان ثبت اختراع ثبت گردیده است را در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم.

گروه محصولات خاص جهت کمک به برند ها در زمان معرفی خود، در شرایط خاص تهیه و تولید گردیده است.

سایر محصولات

در POSMIRAN گروه سایر محصولات جهت ارائه سبد محصولی کامل تر به مشتریان گردآوری شده است.

مشتریان ما از این پس میتوانند بدون نیاز به داشتن چند پیمانکار،تولید ویا خرید تمامی اقلام مورد نیاز پروٰژه خود را به ما بسپارند.