سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی

به ابزار آلات و ادوات ساخت و تزیین غرفه های نمایشگاهی گفته می شود. علاوه بر این، از انواع سازه های نمایشگاهی جهت تبلیغ محصولات و غرفه مورد نظر، نیز استفاده می گردد.
تبلیغات محیطی نمایشگاه، یک رسانه خاص برای جذب مخاطب و بازاریابی است و تبلیغات نمایشگاهی در ایجاد بازار رقابتی برای شرکت ها و زمینه سازی برای جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. باتوجه به محدودیت های مالی، مکانی و زمانی بیلبردهای تبلیغاتی، استفاده از سازه های نمایشگاهی مانند اسپیس فریم یک راه تبلیغاتی اقتصادی و مقرون به صرفه است. posmiran با ارائه خدمات سازه های نمایشگاهی از جمله استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی، یکی از شرکت ها در زمینه طراحی، مشاوره، پیاده سازی و چاپ می باشد.
غرفه آرایی با بهره گیری از سازه های پاپ آپ و انواع میز کانتر انجام می پذیرد که این نوع سازه ها قبلا ساخته شده ودر مدت زمان کوتاهی و با تعداد نفرات خیلی اندک قابل نصب واجراست. از مزایای دیگر این سازه ها پرتابل بودن و ماندگاری آن است که سازه را قابل استفاده در سالهای بعد می نماید.
انواع سازه‌های نمایشگاهی عبارتند از: استند ایکس (استند X)، استند کاتالوگ (جاکاتالوگی)، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر، قاب فنری، تخته شاسی MDF، فوم برد شاسی، پوستر اسنپ، اسپیس فریم

ما مرجع تبلیغات در نقطه فروش هستیم درخواست مشاوره